İlluminati Geri Sayımı

İlluminati konusunu iyice açmadan, konu ile ilgili kısa bir özet geçmeyi düşünüyorum bu yazıda. Zaten google gibi herhangi bir arama motorundan bu yazıya ulaştıysanız, illuminati hakkında az da olsa bir bilgi sahibisinizdir diye tahmin ediyorum. İllluminati isimli örgüt tarafından başlatılan, www.illuminati.org adresindeki geri sayım hızla devam ediyor. Sitede hiç bir açıklama bulunmuyor, tek gördüğümüz simsiyah bir ekran. CTRL ve A butonlarına bastığımızda, yani tümünü seç yapınca karşımıza sol üst tarafta, geri sayım başlatılmış bir satır görüyoruz.

Uzun süredir devam eden bu sayacın sonuna ne olacağı hakkında kimsenin bir fikri yok. Daha önceden bu örgüt içinde olan dünyaca ünlü rap sanatçısı Eminem’in öldürülebileceği gibi, savaş gibi olaylar da ortaya çıkabilir.

Sayacın sonu, tam olarak 7 Aralık 2011 – Saat 15:00’a denk geliyor. Geçtiğimiz yıllarda 7 aralık tarihlerinde bazı olaylar yaşanmıştı. 7 Aralık’ta yaşanan tüm olayları wikipedia’da listelenlere göre bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

An itibariyle 45 gün kalmış durumda. İlerleyen günlerde bu sayacın ne yapacağını hep birlikte göreceğiz ancak bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Sitedeki sayaç sonlanınca ekrana bir yazı gelecek. Bu yazı, Türkçe’de “Üzgünüz, geç kaldınız.” anlamı taşıyan “Sorry, you are too late.” yazısı olacak. Bu yazının çıkacağını, bilgisayarımızın tarihini 7 Aralık sonrasına aldığımızda görebiliyoruz.

En son ünlü şarkıcı Michael Jackson’un ölümüyle ilgisi olduğu düşünülen İlluminati’nin bu sefer ne yapacağı merak konusu.


VN:F [1.9.22_1171]
Değerlendirme: 9.7/10 (49 oy kullanıldı.)
VN:F [1.9.22_1171]
Derecelendirme: +39 (39 oy ile)
İlluminati Geri Sayımı, 9.7 out of 10 based on 49 ratings
Etiketler:
Bu yazı Oğuz Komser tarafından 23 Ekim 2011 tarihinde yazılmıştır.
Yorum Yok

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

2005'den beri bilgi verir.