Dominos Pizza Kampanyaları “1 Pizza Alana 2 Pizza Hediye”

Dominos pizza kampanyaları

Kaliteli, lezzetli, servisi hızlı… Pizza deyince akla ilk gelen Domino’s Pizza yeni yıla özel sürpriz kampanya ile müşterilerini şaşırtıyor. 2-8 Ocak tarihleri arasında 3 adet pizzayı 1 adet pizza fiyatına sunan Domino’s pizza severleri pizzaya doyuracak.

Türkiye’nin en büyük pizza zinciri Domino’s pizzalarıyla ve menüleriyle dikkat çekiyor. 1 Pizza Alana 2 Pizza Hediye kampanyasıyla herkese lezzet şöleni sunuyor.  Arkadaş sohbetlerinin, maç ve dizi keyiflerinin kısaca beraberliklerin tadı pizza ile çıkar diyorsanız, Domino’s’un bol pizzalı kampanyası sizi bekliyor.

Kampanya  Gel al servis ile orta boy karışık pizza klasik hamur siparişlerinde geçerli olacak. Hem gözünüzü hem karnınızı doyuran bu kampanya ile sofralarnız renklenecek.

Lezzetini hızından ve tazeliğinden alan Domino’s, en kaliteli malzemeleri dalından koparılmış hali ile evinize getirebilmek için kendisiyle yarışıyor.

Domino’s Pizza’nın bu efsanevi kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız hemen Domino’s Pizza şubelerine giderek sipariş verebilirsiniz. Pizzanızı fırından çıktığı sıcaklığıyla 30 dakikada evinize teslim eden Domino’s Pizza, gecikme durumunda ise “Anında Bedava” garantisi kapsamında siparişinizdeki bir pizzanın ücretini almıyor.

Domino's Pizza'dan Efsanevi Kampanya "1 Pizza Alana 2 Pizza Hediye"

Domino's Pizza'dan Efsanevi Kampanya "1 Pizza Alana 2 Pizza Hediye"


VN:F [1.9.22_1171]
Değerlendirme: 10.0/10 (1 oy kullanıldı.)
VN:F [1.9.22_1171]
Derecelendirme: +1 (1 oy ile)
Dominos Pizza Kampanyaları "1 Pizza Alana 2 Pizza Hediye", 10.0 out of 10 based on 1 rating
Etiketler:
Bu yazı Füze Network tarafından 03 Ocak 2012 tarihinde yazılmıştır.
Yorum Yok

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

2005'den beri bilgi verir.