Aslıhan Doğan Kimdir ?

Aslıhan doğan kimdir ? ,  aslıhan doğan twitter , aslıhan doğan haberleri ,  sosyetik aslıhan doğan

Arda Turan ve Sinem Kobal cephesinde önemli gelişmeler yaşanmakta.Gece hayatında sürekli boy gösteren Arda  sinem kobal şikayetci olmaya başladı ve ilişkisine sahip çıkıp suskun kalmayı tercih etti.

Arda  geçtiğimiz çarşamba istanbula geldiğinde son kaçamağı ile pahalıya patladı.Ardanın soyetik aşklarıyla bilinen Aslıhan Doğanla kaçamak yaptığı iddia edildi. İkili, çarşamba günü Arnavutköyde başlayan gecelerini Etiler Şamdanda tamamladı.

Aslıhan Doğan Kimdir ?

Sabaha kadar süren bu sıcak geceyi öğrenen Sinem Kobalın ise aşkına nokta koyduğu öğrenildi.LİSTESİ KABARIKHakan Kosifle yaşadığı aşkla tanınan Aslıhan Doğanın adı daha sonra başka bir sosyetik isim olan

Kaan Boynerle anıldı. Hacı Sabancıyla da kısa süreli ilişki yaşayan Aslıhanın aşk listesine giren son isim ise futbolcu Arda oldu.SİNEM DARDA!Yaklaşık 2.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Arda Turandan ayrılan Sinem Kobal, önceki gece yakın arkadaşı Meltem Cumbulla Cihangirde yemek yedi. Moralinin çok bozuk olduğu görülen Kobalın mekan çıkışı ağzını bıçak açmıyor.

Aslıhan doğan kimdir ? ,  aslıhan doğan twitter , aslıhan doğan haberleri ,  sosyetik aslıhan doğan


VN:F [1.9.22_1171]
Değerlendirme: 0.0/10 (0 oy kullanıldı.)
VN:F [1.9.22_1171]
Derecelendirme: 0 (0 oy ile)
Etiketler:
Bu yazı Oğuz Komser tarafından 06 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır.
Yorum Yok

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

2005'den beri bilgi verir.