Arkadaşlık Siteleri Hakkında

Merhaba arkadaşlar, bir önceki açtığım konuda bu başlığa benzer bir içerik paylaşmıştım ve bugün ziyaretçilerime arkadaşlık siteleri hakkında genel olarak bilgiler vermek istiyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk konumuzda tabibo başlıklı yazımızdan bahsetmiştik ve  ilgili hizmetler , göstermiş olduğu başarılar gibi bir çok konuyu ele almıştık.

Bu konumuzda ise arkadaşlık siteleri ne kadar güvenli, yada ne kadar kaliteli buna benzer bir çok uyarı ve öneriyi sizlerle maddeler halinde paylaşmak istiyorum.İşte sizler için hazırlamış olduğum maddeler ;

  • Bir arkadaşlık sitesine üye olmadan önce mutlaka üye sayısını gösteriyorsa eğer istatistiklerini inceleyin.
  • Sitenin türkiye & dünya üzerinde ki sıralaması önemlidir, kesinlikle göz önünde bulundurun.
  • Kredi kartı ile ödeme alan sitelerde https:// yani güvenli SSL sertifikası olup olmadığına dikkat edin.
  • Sisteme üye olduktan sonra size sık sık mesaj geliyorsa eğer bu mesajlar fake mesajlar olup site yöneticilerinin amaçları sırf sizi gold üye yani ücretli üye yapmaktır.
  • Türkiyede hizmet veren arkadaşlık sistemlerinin hiç birisine kesinlikle TC kimlik numaranızı girmeyin, aksi takdirde kişisel bilgileriniz kullanılarak legal olmayan işler gerçekleştirilebilinir.
  • Eğer bana soracak olursanız hangi arkadaşlık sitesi diye ben sizlere ancak tabibo derim çünkü gelişmiş ve son günlerde olabildiğince hızla ilerleyen insanlara güven sağlayan bir platform olması kesinlikle tercih sebeplerinin 1.maddesi.
  • Üye olduğunuz sitelerde destek bildirim alanlarını mutlaka kontrol edin, yani size ticket vs. benzeri online destek araçlarından destek vermeyen sitelere kesinlikle üyelik gerçekleştirmeyin.
  • Site hakkında detaylı bilgiler almak için adresi google arama motorunda aratın ve sonuçları inceleyin.

Evet arkadaşlar bu yazımda sizlere kısaca arkadaşlık sitelerine üyelik gerçekleştirme konusu ile ilgili bir kaç madde sundum.Umarım işinize yarar bu tarz konular yakın süre içerisinde bir kaç kez daha geleceğini buradan bildirmek isterim.

Görüşmek üzere.


VN:F [1.9.22_1171]
Değerlendirme: 7.0/10 (3 oy kullanıldı.)
VN:F [1.9.22_1171]
Derecelendirme: +2 (2 oy ile)
Arkadaşlık Siteleri Hakkında, 7.0 out of 10 based on 3 ratings
Etiketler:
Bu yazı Oğuz Komser tarafından 16 Mayıs 2012 tarihinde yazılmıştır.
Yorum Yok

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

2005'den beri bilgi verir.
erotik hikaye - sex hikayeleri